Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

vis martinaj

Alfred Cako habit me deklaratën: Vis Martinajn mund ta kenë vrarë shërbimet e huaja për llogari të Soros, nuk paguante shumë taksa

Konspiracionisti i njohur Alfred Cako ka dhënë mendimin e tij për fatin e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, i cili prej disa muajsh tashmë është...

“Martinaj mori ish-zyrën e Edi Ramës”, gazetari Hoxha: Bleu dy shtëpi dhe planifikonte të tretën në Surrel, por harroi se shteti…

Aksioni i policisë në vilën e Ervis Martinajt në Fushë-Kuqe, ka ringjallur debatin për fatin e tij në studiot televizive këtë të hënë. Gazetari investigativ...

Aksioni te “fortesa” e Vis Martinajt, gazetarja zbulon detajin e fortë: U përgjua një telefonatë nga burgu i sigurisë së lartë, pati informacion për...

Aksioni i RENEA në banesën e Ervis Martinajt dhe dy familjarëve të tij është bërë menjëherë pas përgjimit të një telefonate nga një personazh...

“Jeton Lami ka folur në lidhje me fatin e Ervis Martinajt”, e zbulon gazetarja: Çështja e ish-agjentit të policisë do i kalojë SPAK-ut

Gazetarja Dorjana Bezat ka zbuluar se ka informacione se ish efektivi Jeton Lami, i cili u arrestua disa muaj më parë pasi ishte kapur...

Kush është shoku i Ramazan Rrajës që dyshohet si autor i atentateve ndaj njerëzve të Vis Martinajt (EMRI)

Asgjë e njohur rreth fatit të tij. Edhe pse kanë kaluar mëse 5 muaj, nga zhdukja e pandriçuar e atij që deri dje njihej...

Vrasësi tregon bisedën e fundit me Vis Martinajn pasi ekzekutoi dy miqtë e tij: I çova haber dhe i bëra be se…

Në 30 maj tw vitit 2020 u ekzekutuan në Kurbin Bujar Lika dhe Paulin Gjergji. Eduart Lamaj i arrestuar për vrasjen e dyfishtë është dënuar...

Dalin pamjet e plota / Si u ekzekutuan miqtë e Vis Martinajt me breshëri plumbash, vrasësi flet nga burgu: U shokova dhe qëllova direkt!

Këto janë pamjet e plota dhe të pacensuruara të kamerave të sigurisë të hotelit A&A që ndodhet në anë të autostradës që të çon...

“Kundërshtarët e tij janë 6 grupe”, Hoxha për fatin e Ervis Martinajt: Rrethanat e deritanishme kanë anuar se kemi të bëjmë me…

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar misterin e zhdukjes së Ervis Martinajt, një nga emrat më të njohur të botës së krimti në Shqipëri. Hoxha...

Spiunonin Ervis Martinajn te “koka” e klanit Duka, dënohet ish-polici dhe dy të tjerë, zbulohet plani për eleminimin e “bosit të kumarit” (EMRAT)

Tre persona janë dënuar nga gjakata e Tiranës, pasi akuzohen se mblidhnin informacione  për të shumëkërkuarin Ervis Martinaj. Ardjan Ahmeti, Dejvison Serjani dhe e fejuara...

Del një tjetër FOTO e Vis Martinajt pas zhdukjes misterioze, “bosi i lojërave të fatit” shfaqet…

Një tjetër foto e papublikuar më parë e Ervis Martinajt është shfaqur së fundmi në rrjetet sociale dhe disa portale. Kjo është foto e dytë...

Lajmet e fundit