Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

viroza

Temperaturë dhe të vjella, fluks i madh vizitash në pediatrinë e Beratit

Ngrohja e motit dhe temperaturat e larta kanë sjellë dhe probleme shëndetësore tek fëmijët. Reparti i Pediatrisë në Spitalin Rajonal Berat ka pasur një fluks...

Viroza e re që po qarkullon masivisht në Shqipëri, mjekja: Mos e ngatërroni me Covid-in

Në vendin tonë është duke qarkulluar një virozë e re,  e cila shoqërohet nga temperatura e lartë mbi 39 gradë dhe shpesh ngatërrohet edhe...

Porositen 50 mijë vaksina për t’i bërë ballë gripti në Shqipëri

Moti i ngrohtë i tetorit, por dhe i ditëve të para të nëntorit ka rritur numrin e virozave stinore që qarkullojnë në popullatë, shenjat...


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala