Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Virgjil Kule

Ambasadori Kule i revoltuar pas aksidentit në Vlorë: Ka bij e bija të llastuara që paguajnë çdo gjobë, të hiqet patenta përgjithmonë për shpejtësinë

Ambasadori shqiptar në Suedi, Virgjil Kule ka reaguar i revoltuar, pas aksidentit të djeshëm në autostradën Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes...

Ish-drejtori dhe folësi i RTSH emërohet ambasador i Shqipërisë në Suedi  

Virgjil Kule, emërohet ambasador i Shqipërisë në Suedi. Shumë e njohin Virgjil Kulen si folësin e pangatërrueshëm të RTSH, ku ka...

Studiuesi tregon raportin e Skënderbeut me fenë islame dhe atë krishterë

Studiuesi Vrigjil Kule ka treguar se çfarë raporti ka pasur Gjergj Kastriot Skënderbeu me fenë islame dhe atë të krishterë. Në një intervistë...

Lajmet e fundit