Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

virgjeri

Moderatorja flet pa doreza për virgjërinë: Kur vjen koha e martesës vajzat qepen, sikur ajo pika e gjakut do i…

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka folur pa doreza për virgjërinë. “Si mendon, virgjëria në Shqipëri është tabu apo injorancë?”, është...

Modelja nxjerr në shitje virgjërinë, ia ble një politikan me shifrën marramendëse

Modelja e njohur nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada nxorri në shitje virgjqërinë nëpërmjet agjensisë "Cinderella". E reja mori shumë oferta dhe ndër...

Tha se virgjërinë e kishte bërë dhuratë, habit balerina: Fle me tre…

Disa ditë më parë bëri bujë deklarata e balerinës Isida Mollaymeri, e cila u shpreh se virgjërinë e kishte bërë dhuratë. ...

I vodhi virgjërinë, 21-vjeçarja padit ish të dashurin në Tiranë

Një vajzë ka paditur ish të dashurin e saj, pasi pretendon se i ka marrë virgjërinë përmes mashtrimit. Bëhet fjalë për...

“Sa të dashur ke patur?” Përgjigja e banores surprizon: Asnjë, jam e virgjër!

Teksa ishin duke konsumuar darkën me pica, Lupçe ngacmoi Ambrën duke e pyetur se sa të dashur ka pasur. “Asnjë”, i...

Lajmet e fundit