Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

VIP

“A je ti prezantuesja e Big Brother VIP?” Arbana Osmani jep përgjigjen

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brodher”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip. Lajmin e bërë me dije vetë...

“Big Brother VIP” së shpejti në ekrane, ja kush do ta prezantojë emsionin

Shumë shpejt do të kthehet në ekran “Big Brodher”, por këtë herë ndryshe do të jetë për personazhet Vip. Lajmin e kanë bërë me dije...

Gazetari i njohur e thotë troç: Kam fjetur në një krevat me shumicën e VIP-ave, bashkë me ne kanë qenë edhe burrat e tyre...

Gazetari i njohur Ervin Kurti njihet për marrëdhënien e ngushtë që ka me kolegët e tij për shkak të karakterit të sinqertë dhe të...

Pse do të kujtohet mbrëmja e djeshme për VIP-at dhe bloggerët me të njohur në vend (FOTOT)

Fillimi vitit e gjeti Tiranën të ndezur me evente por njëri nga ato që spikati ishte çelja e Kava Bistro. Një bar restorant dhe...

VIP-at  e pranojnë sfidën, publikojnë FOTO dhe zbulojnë sa para kanë në portofol

Një sfidë e re që ka nisur në Instagram për të publikuar foton e parave që ke ne portofol ka shuar kuriozitetin e gjithë...

Shpërthen në flakë restoranti i famshëm i VIP-ave (Foto)

Një prej restoranteve më të famshme në Britaninë e Madhe ka shpërthyer në flakë, ndërsa qindra klientë janë përfshirë nga paniku. ...

SKANDAL, seks në qendrën e masazhit në Tiranë, frekuentohet nga ZYRTARË dhe VIP-a (VIDEO)

Detajet dalin në dritë në përgjimet e kryera për llogari të hetimit të zhvilluar ndaj tre administratorëe të këtyre qendrave, të proceduar penalisht dy...

Dasmë VIP në tarracën e Bashkisë, këngëtari i njohur i jep fund beqarisë (FOTO)

Një tjetër dasmë vip është organizuar në tarracën e Bashkisë së Tiranës. Këtë herë është këngëtari i njohur Kristi Karkanaqe i...

Modeli i njohur flet pa dorashka, tregon VIP-in më tekanjoz

Erald Farruku është i riu nga qyteti i Durrësit i cili ka treguar se me punë dhe vullnet të fortë mund të arrish gjithçka....

Dalin fotot: Njihuni me vajzën bukuroshe të Aleksandër Frangaj

Në një ceremoni të organizuar nga stilisti Joni Peçi, morën pjesë pak ditë më parë dhjetra VIP-a shqiptarë. Ndër ta ishte...

Lajmet e fundit