Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

violeta mytaraj

Rrëfimi i nënës së Kastriot Myftarajt, dyshimet dhe vrasja e djalit: Nuk e lanë të jetonte! Ra në mes të shtëpisë, ishte helmuar (E...

Nëna e gazetarit të ndjerë Kastriot Myftaraj, ka folur për herë të parë mbi vdekjen tragjike të të birit, në rrethana misterioze. Gjatë një rrëfimi...

Lajmet e fundit