Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

vilson memini

Operacioni antidrogë në Durrës, Policia: 4 të arrestuar, 2 erdhën me taksi për të blerë kokainë, 2 të tjerë janë shitësit; kur dalluan efektivët…...

Katër persona janë arrestuar nga Policia e Durrësit dje në kuadër të një operacioni antidrogë të zhvilluar në qytetin bregdetar. Dy janë personat që...

SPAK jep dënimin e parë për korrupsion, e pëson keq i riu që tentoi t’i jepte policit 1 mijë lekë

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka dhënë një dënim për “korrupsion aktiv të personave që ushtrojnë detyrë publike”. ...

Lajmet e fundit