Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

vilma konomi

U përplasën nga makina në vijat e bardha, dalin pas një muaji nga spitali Arjan dhe Vilma Konomi

Pas një muaji të shtruar në spital, Arjan dhe Vilma Konomi kanë dalë nga spitali. Arjan dhe Vilma Konomi mbetën të plagosur më 8...

Një javë pasi u përplasën nga G-Classi, çifti Konomi ende në kujdesin intesiv në gjendje të rëndë

Një javë pas aksidentit të rëndë në Tiranë ku Ajas Sulejmani përplasi në vijat e bardha çiftin dhe foshnjën e tyre tre muaj, Arjan...

U fut në reaminacion pasi i’u përkeqësua shëndeti, Arjan Konomi në gjendje të rëndë

Arjan Konomi, kryefamiljari që u aksidentua të dielën në Tiranë, teksa kalonte vijat e bardha bashkë me gruan dhe fëmijën 3 muajsh, mësohet se...

U përplasën nga G-Classi, Arjan Konomi drejtor në Ministrinë e Arsimit, bashkëshortja e tij mjeke, ja fjalët e para të nënës sapo doli nga...

Të tjera detaje kanë dalë nga aksidenti i rëndë i ndodhur ditën e djeshme në Rrugën e Kavajës, ku Ajas Sulejmani përlasi çiftin dhe...

U përplasën nga “G Classi”, dalin EMRAT e çiftit që po kalonte vijat e bardha me djalin 3 muajsh

Arjan dhe Vilma Konomi kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme në Tiranë, si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur në...

Lajmet e fundit