Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

vilma bello

Ndizet debati në Vlorë, gazetarja kundër ish-deputetes për Lelin: Babai i tij ish ushtark dhe vëllai biznesmen siguruan votat që ju i donit para...

Debat I ashpër po zhvillohet në qarqet intelektuale të Vlorës, pas nismës së nisur për të denigruar figurën e kryetarit të Bashkisë Dritan Leli,...

“Gjueti shtrigash” ndaj Dritan Lelit te Vlorës: Planifikohet shkarkimi i tij dhe në sulm hidhen gjithë ish deputetët e PS, Bello e Velaj e...

Dritan Leli dhe Partia Socialiste i kanë ndarë rrugët, aq sa po planifikohet edhe shkarkimi i tij nga posti i kryebashkiakut të Vlorës. Refuzimi...

Hapet gara për kryebashkiakun e ri te Vlorës, deputetja mohon kandidimin: E kemi kryetarin (E PLOTË)

Deputetja e PS Vilma Bello i ka dhënë fund zërave për një kandidim të mundshëm të saj në zgjedhjet lokale për bashkinë e Vlorës....

E bija feston ditëlindjen, urimi prekës i deputetes socialiste (FOTO)

Vilma Bello Vajza e deputetes socialiste Vilma Bello feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk mund të mos mungonte edhe urimi...

EKSKLUZIVE / Vendimi i Ramës: Ja tre gratë që do merren me emërimet në administratë

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur tre gra socialiste të cilat do jenë në krye të grupit të punës që do merret me emërimet në...

Lajmet e fundit