Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

vildane zeneli

Me të pasmet në sfond, Vildane Zeneli “çmend” ndjekësit me foto sensuale

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet seksi që ajo poston. Modelja është shumë aktive...

Vapa “i merr frymën” Vildane Zenelit, modelja “nxeh rrjetin” me foton e zhveshur

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet seksi që ajo poston. Modelja është shumë...

Vildane Zeneli poston VIDEON e çmendur në Instagram, pa reçipeta mbulon me dorë pjesën intime

Vildane Zeneli ka “tronditur” Instagramin me videon e fundit që ka publikuar në Instastory. Modelja bukuroshe që është bërë e famshme në SHBA, është gjithmonë...

Një muaj pas prishjes së fejesës, a ka diçka mes Vildane Zenelit dhe djalit të Ardit Gjebreas? (FOTO)

Jon Gjebrea, djali i Ardit Gjebreas, njihet për miqësitë e ngushta me artistët dhe këngëtarët, kjo falë dhe famës së babait të tij. ...

Mbani frymën! Vildane Zeneli ‘fik’ rrjetin me kërcimin e fundit: Tund të pasmet dhe bën lëvizje provokuese në video

Vildane Zeneli ka "shkundur" Instagramin me videot e fundit që ka publikuar në story. Modelja bukuroshe që është bërë e famshme...

Tre javë pa postuar në rrjete sociale, Vildane Zeneli kthehet më seksi se kurrë (FOTO)

Ajo është një nga modelet shqiptare më të njohura dhe më të suksesshme në Amerikë. Bëhet fjalë për Vildane Zenelin, bukuroshen që gjithmonë na...

Vildane Zeneli rikthehet sërish me poza seksi, e shtrirë në breg të detit, të pasmet janë në plan të parë (FOTO)

Vildane Zeneli është një nga vajzat më të komentuara në mediat sociale, duke marrë vëmendjen e shumë ndjekësve. Modelja e njohur...

U gjet i vdekur në pyll 19 ditë pasi u zhduk, Vildane Zeneli: Të njoha 14 vjeç dhe më ndryshove jetën, do të të...

Është ndarë nga jeta fotografi i njohur Peter Beard. Ai u gjet i vdekur në pyll, 19 ditë pasi ishte konfirmuar i zhdukur. Vdekja...

Vildane Zeneli më e nxehtë se kurrë, zhvishet për fansat në karantinë (FOTO)

Pas disa kohësh në heshtje, Vildane Zeneli është rikthyer më e nxehtë se kurrë. Modelja kosovare publikoi një foto nga shtëpia e saj e...

Lajmet e fundit