Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

vila

Rama ndan pamje nga vila Eden në Korçë: Një destinacion i lakmuar nga turistët vendas dhe të huaj

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë foto nga vila Eden në Korçë, për të cilën thotë se është kthyer në një nga destinacionet më të...

Që prej 2017-ës ja kishte dhënë me qira “mbretit” të basteve, zbulohet kush është pronari i banesës së Ervis Martinajt në Surrel

Ditën e djeshme RENEA dhe FNSH kanë ushtruar kontrolle në vilën e Ervis Martinajt në Surrel. Kontrollet u zhvilluan me qëllim të gjetjes së gjurmëve...

Duke qarë, flet bashkëshorti i pastrueses që vodhi qindra mijëra euro: Nuk kam pasur dijeni

Spartak Dobi, bashkëshorti i pastrueses Rezarta Dobi, e cila së bashku me djalin e saj Havier Dobi kishin arritur të zhvasnin qindra miëjra euro...

Pretendenti për fron publikon pamjet e vilës së Shirokës: Familja Mbretërore po vijon procedurat për të ripërfituar pronën

Princ Leka ka shpërndarë pamjet nga vila e Shirokës, e cila ndodhet buzë liqenit të Shkodrës. Në një postim në rrjetet sociale, ai thotë se...

Gazment Bardhi i përgjigjet Nokës: Nuk e hape gojën për vilën 760.000 euro në Gjirin e Lalzit! Miku yt mbushi Anglinë me drogë, ti...

Deputeti demokrat Gazment Bardhi, u është përgjigjur akuzave të bëra dje në drejtim të tij nga kolegu Flamur Noka. Ky i fundit tha se...

“Kërdi” me grabitjen e vilave në Mykonos, mediat greke nxjerrin VIDEON e dy “skifterëve” nga Shqipëria

Dy shqiptarë, të cilëve iu ndalua hyrja dhe qëndrimi në Greqi por edhe në të gjithë zonën Shengen, u arrestuan nga një ekip special...

Zbardhet LISTA e ZEZË VIP: “Skifterët” shqiptarë që vodhën banesën e Ronaldos, kishin “piketuar” dhe VILAT e MESSI-t, Rafael Nadal e politikanit spanjoll

Detaje të reja janë zbuluar nga banda kriminale shqiptaro-spanjolle që vodhën pak ditë më parë vilën e yllit të Paris Saint-Germain, Marco Verratti.  Përpos vilës...

Pronari emigrant në Greqi, fëmijët e lagjes i vënë flakën vilës 3 katëshe në Berat

Një vilë tre katëshe në Berat është shkrumbuar pasditen e sotme, pasi disa fëmijë të lagjes ish-Pjeshkorja i kanë vënë zjarrin me disa kartona....

5 milionë euro pasuri e sekuestruar, dalin PAMJET e vilës luksoze të Gentian Sharrës në Elbasan  

Kanë dalë pamjet nga supervila luksoze e sekuestruar në Elbasan e cila është në pronësi të Gentian Sharrës. Më herët policia njoftoi se gjatë një...

Ministri Manja liston 10 gjyqtarët e shkarkuar: Vetëm njëri ka 800 milionë lekë pasuri! Kanë ndërtuar dhe vila pa leje, ku janë hetimet?!

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja, ka listuar 10 gjyqtarët dhe prokurorët e shkarkuar nga vettingu, por për të cilët institucionet e drejtësisë nuk kanë...

Lajmet e fundit