Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Vila gjiri i lalzit

Degjeneron SHERRI/ Bardhi publikon VILËN e deputetit të PD NË SHITJE për 760 MIJË euro, SPAHO i kthehet keq: Je burrë LEGEN pa të...

Mësohen detaje të reja nga sherri mes deputetit demokrat Gazmend Bardhi dhe kolegut të tij Edmond Spaho. Shkak janë bërë deklaratat e Bardhit në një...

Lajmet e fundit