Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

viktoria

Jo vetëm Basha i apasionuar pas gatimit, Aurela Basha tregon kush e ndihmon të përgatisë drekën këtë të shtunë (FOTO)

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të PD Lulzim Basha publikon shpesh foto nga përditshmëria e saj, teksa të dy gatuajnë në shtëpi. Por mesa...

Mark Frroku dhe Rudina do të bëhen prindër? Kjo është foto që ngriti dyshimet

Marrëdhënia e aktores Rudina Dembacaj me ish-deputetin Mark Frroku mori dhenë. Një vëmendje të madhe nga ndjekësit ka marrë çdo udhëtim dhe foto e...

VIDEO PREKËSE/ Lulzim Basha mban fjalën, pret vajzat dhe gruan në selinë e PD për t’u nisur në protestë

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbajtur fjalën e dhënë mbrëmjen e djeshme. Ashtu siç edhe deklaroi, Basha do të shoqërohet...

Rudina Dembacaj emocionon me urimin ndaj të bijës: Ti je shplodhja e fryma ime (FOTO)

Sot është një ditë e shënuar për  aktoren e njohur, Rudina Dembacaj. Vajza e saj Viktoria mbush dy vite. Rudina  ka...

Çfarë ka ndodhur me moderatoren shqiptare: Kam 3 ditë që qaj çdo gjysmë ore (FOTO)

Ajo është një nga aktoret e humorit më të dashura për publikun, të cilën së fundmi jemi mësuar ta shohim në rolin e moderatores....

Lajmet e fundit