Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

viktor tushaj

“Zoti qoftë me ne”, Viktor Tushaj pranon rezultatin dhe “fajëson” popullin: Është koha të marrë përgjegjësinë e vendimit të tij, uroj të mos vuajmë...

Kryesuesi i listës së LSI-së në Lezhë, Viktor Tushaj, ka pranuar rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit, ku ai nuk arriti të fitonte mandatin...

Viktor Tushaj i Lezhës i përgjigjet Pjerin Ndreut: Megjithë respektin për policët…polic mbetesh

Reagon deputeti i LSI Viktor Tushaj pas deklaratës së deputetit të PS Pjerin Ndreu. “Me gjithë respektin që kam për profesionin e...

E akuzuan për dhënie rryshfeti, përgjigjet kandidati i LSI: Pa merak do e merrni përgjigjen

Kadidati për deputet i LSI në qarkun Lezhë, Viktor Tushaj lidhur me videon e publikuar nga newsbomb.al, ku ai shfaqej duke i dhënë një...

Lajmet e fundit