Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

viktor marku

Pas skandalit me TIMS, lihen të lirë Viktor Marku dhe Sebastiano Mali, të akuzuar për vrasjen e Hekuran Billës te “Komuna e Parisit”

Viktor Marku dhe Sebastiano Mali të cilët ishin si të dyshuarit kryesor për vrasjen e Hekuran Billës janë lënë të lirë. Bëhet me dije se...

Ekzekutimi i Hekuran Billës, Prokuroria e Tiranës kërkon zgjatje të afateve të hetimit për dy të arrestuarit

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar zgjatje të afateve të hetimit për Sebastian Malin dhe Viktor Markun, që akuzohen për ekzekutimin e Hekuran Billës në...

Mjekuan autorin e vrasjes së dyfishtë në Laç, lirohen nga burgu 2 mjekët

Lirohen nga burgu dy mjekët që operuan Eduart Lamajn, i cili është një nga të dyshuarit për atentatin e 30 majit në një hotel...

VRASJA E DYFISHTË/ Mjeku Viktor MARKU, që kuroi të shumëkërkuarin Eduart Lamaj, la shënim: Të njoftohet Policia!

Mjeku Viktor Marku i cili kuroi të shumëkërkuarin Eduart Lamaj ka lënë një shënim ku shkruhej:‘Të njoftohet policia’! Të paktën kështu...

Ekzekutimi i shokut të Ervis Martinajt dhe mikut të tij në Laç, publikohet fotoja e mjekut që operoi fshehurazi autorin e vrasjes

Kjo është fotoja e mjekut Viktor Marku, i arrestuar për kurimin në fshehtësi të Eduart Lamajt, i cili është një nga të dyshuarit kryesorë për...

Atentati ndaj Hekuran Billës te ‘Komuna e Parisit’, gjykata merr vendimin për Viktor Markun

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë për Viktor Markun, i cili u arrestua për ekzekutimin e Hekuran Billës në 11 qershor në zonën e...

Atentati te Komuna e Parisit, shtyhet për nesër vendimi i Gjykatës për Viktor Markun

Gjykata ka shtyrë për nesër masën për Viktor Markun, i cili dyshohet se është vrasësi i Hekuran billës në zonën e "Komunës së Parisit"....

Atentati ndaj Hekuran Billës te ‘Komuna e Parisit’, policia shpall në kërkim shoferin që largoi Viktor Markun nga vendngjarja

Policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim shoferin që largoi atentatorin e dyshuar Viktor Marku, i cili ekzekutoi Hekuran Billën në lagjen "Komuna...

Arrestohet në Mal të Zi Viktor Marku, i dyshuari kryesor në vrasjen e Hekuran Billës tek Komuna e Parisit

Është arrestuar në Tuz të Malit të Zi afër Podgoricës, Viktor Marku, vëllai i Prel Markut, i cili u vra në vitin 2006 në...

Lajmet e fundit