Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

viktor haxhia

Studiuan vendin dhe ranë dakord për vrasjen e dy vëllezërve Haxhia, Enver Divën e zuri Covid-19; Bënte thirrje për ndihmë në TV (FOTO-KUSH janë...

Besian Xhixha dhe Enver Diva, janë dy personat e arrestuar sot nga Policia për vrasjen e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës,...

Dy karikatorë kallashnikovi drejt vëllezërve Haxhia në Durrës, Policia arreston dy persona pas 1 viti (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e Policisë si të lidhur me ekzekutimin e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, shkruan newsbomb.al....

Ngjarje të kobshme në vend, VRASJE E VETËVRASJE, 6 të vdekur brenda 3 orësh (DETAJE)

Dita e sotme mund të konsiderohet një ditë e errët për vendin tonë. Një bilanc tragjik përsa i përket viktimave, kësaj here jo nga...

‘Borxhi për makinat’, dalin detaje nga ekzekutimi MAFIOZ i vëllezërve në Durrës (KU PO HETON POLICIA)

Dalin detaje të reja në lidhje me ngjarjen mafioze të ndodhur sot pasdite në Durrës. Dy vëllezërit, Besmir dhe Viktor Haxhia...

Lajmet e fundit