Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

viktor gjonaj

Hiqej si agjent pronash, shqiptari vodhi 19 milion dollarë nga investitorët në SHBA, do të habiteni se si i ka shpenzuar paratë (EMRI)

Një ndërmjetës i pasurive të patundshme po përballet me 20 vjet burg për mashtrim investitorëve dhe shpenzimin e parave në llotari. ...

Lajmet e fundit