Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

viktime

VIDEO/ Shpërthimi i fuqishëm në Stamboll, raportohet për një viktimë dhe 11 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar ditën e sotme në Stamboll të Turqisë. Mediat turke bëjnë me dije se deri më tani raportohet për një...

E RËNDË/ Gjendet i vdekur shqiptari në Selanik, familja dyshon se e kanë vrarë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik, Greqi, ku raportohet se një 51 vjeçar shqiptar, është gjetur i pajetë në një zonë pyjore. Bëhet...

Gjendet i pajetë një person anës rrugës në Berat, dyshimet e para

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në fshatin Lapardha, Berat. Dyshohet se shtetasi me iniciale K. Xh., rreth 70 vjeç, ka...

Po vilnin ullinj, dy të vdekur dhe një i plagosur në qarkun e Vlorës

Dy persona kanë humbur jetën ditën e sotme, pasi kanë rënë aksidentalisht nga pema. Bëhet fjalë për një 62 vjeçar nga Ksamili që është...

E RËNDË/ Gjendet i pajetë 26 vjeçari në bregdetin e Durrësit, dyshimet e para

Një 26 vjeçar është gjetur i pajetë këtë pasdite në qytetin e Durrësit. Paraprakisht bëhet me dije se shtetasi me iniciale E. Xh., 26 vjeç,...

U qëllua me thikë nga një bashkëatdhetar, ndërron jetë 28 vjeçari shqiptar në Gjermani (FOTO-EMRI)

I riu nga Prizreni ka ndërruar jetë pas plagosjes mëngjesin e sotëm nga një bashkëatdhetar në Mynih, Gjermani. Bëhet fjalë për 28 vjeçarin Nehat Elshani,...

Horror në Greqi, gjendet me fytin e prerë 35 vjeçari në arë, dyshohet se është shqiptar

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi, ku një person është gjetur i vdekur në një fushë në zonën e komunës Kantanos Selinos. Sipas medieve...

Gjendet një trup i dekompozuar në Greqi, viktima kishte në xhep një dokument që lidhej me një çështje penale në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi në Thiva, ku është gjetur i pajetë një person, trupi i të cilit ishte i dekompozuar. Mediat...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, raportohet për një të vdekur

Një person raportohet se ka mbetur i vdekur mbrëmjen e sotme në Shkodër, në bulevardin "Bujar Bishanaku", raporton newsbomb.al. Vendi ku kanë ndodhur të...

Makina përplas biçikletën në Korçë-Pogradec, ndërron jetë 65 vjeçari

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Korçë-Pogradec, ku raportohet se ka humbur jetën një 65 vjeçar. Viktima ka qenë duke...


Lajmet e fundit