Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

viktimat

Kryebashkiaku i Mariupolit ngre alarmin: Kolera mund të vrasë qindra njerëz, trupat e pajetë po helmojnë ujin në qytet

Kryetari i bashkisë së Mariupolit, Vadym Boychenko ka bërë të ditur se kolera dhe sëmundje të tjera vdekjeprurëse, mund të vrasin mijëra njerëz në...

Ndërron jetë edhe pasagjeri, dy të rinjtë nga Kavaja u rrëzuan me kamion në Bypassin e Vlorës

Thellohet bilanci i aksidentit tragjik në Bypassin e Vlorës. Mësohet se edhe pasagjeri që prej një ore që nuk gjendej, ka ndërruar jetë. Më...

DETAJE/ U ekzekutuan me breshëri armësh në Elbasan, dy viktimat me precedent të mëparshëm penal, njëri i dënuar me 23 vite burg dhe tjetri...

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit, në një lokal pranë rrethrrotullimit të luleve, ku për pasojë...

Demokratët propozojnë 1 minutë heshtje për viktimat e Covid, pranohet nga Nikolla dhe gjithë deputetët qëndrojnë në këmbë

Kuvendi i Shqipërisë ka mbajtur sot 1 minutë heshtje për viktimat e pandemisë së Covid-19 në Shqipëri. Propozimi është bërë nga deputeti i PD...

Politikani shqiptar Ziadin Sela: Familjarët e viktimave dhe mjekët e spitalit në Tetovë po kërcënohen, u bëjnë presion të mos flasin

Politikani shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela thotë se familjarët e viktimave dhe mjekët se spitalit modular në Tetovë po kërcënohen, shkruan newsbomb.al....

Ishin të gëzuar që do ktheheshin në vendlindje, identifikohen 10 viktimat e aksidentit tragjik në Kroaci: Rruga për në Kosovë u pre në mes

E hëna në Kosovë ishte ditë zie, në nderim të viktimave të aksidentit me autobus në Kroaci ku humbën jetën 10 qytetarë dhe u...

Aksidenti i frikshëm në Lushnjë, dy viktimat ishin elektriçistë që po ktheheshin nga puna (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në Lushnjë, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, pranë fshatit “Gurrëz e vogël”. Një mjet tip minifugon humbi kontrollin dhe...

Koronavirusi: Numri i viktimave në të gjithë botën i kalon 100.000, miliona të infektuar; kush janë shtetet më të prekura (SHIFRAT E PLOTA)

Numri i viktimave në të gjithë botën si pasojë e infektimit me koronavirus, sapo i ka kaluar 100 mijë. 570 viktimat...

Zbulohen emrat e 9 viktimave të helikopterit ku mbeti i vdekur Kobe Bryant

Ditën e djeshme u dha lajmi tragjik i ndarjes nga jeta të Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13 vjeçare Gianna, pas rrëzimit të...

E TURPSHME/ Uli flamurin shqiptar në gjysmështizë në nder të viktimave të tërmetit, GJOBITET nga autoritetet serbe

Policët shqiptarë me uniformën e shtetit serb, dukej se ndjeheni keq, mezi nxirnin fjalë të gjymtuara për arsyen e ardhjes në institucion. Zoti Mustafa...

Lajmet e fundit