Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

viktima dhe autoret

Arrestimi i 2 personave të tjerë për vrasjen e Florian Lamçes, njëri prej tyre shok i Shanxhaktarit, si gënjeu në polici për ngjarjen

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i dy personave të tjerë të përfshirë në vrasjen e Florian Lamçes në Elbasan, nga dy miqtë e...

Vrasja e Florian Lamçes në Elbasan nga miqtë e tij, arrestohen edhe 2 të tjerë (EMRAT-për çfarë akuzohen)

Shkon në katër numri i personave të arrestuar për vrasjen e Florian Lamçes në Elbasan, i cili ndërroi jetë në spital pasi u qëllua...

Lajmet e fundit