Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

vikena kamenica

Pas letrës publike nga Aleanca për Teatrin, Vikena Kamenica dhe Kastriot Tusha zhvendosin koncertin, ja ku do të mbahet

Koncerti që do të mbahej sot nga artistët e mirënjohur, Vikena Kamenica dhe Kastriot Tusha pranë sheshit të Teatrit Kombëtar është anuluar dhe pritet...

Ylli i Teatrit të Operas, Vikena Kamenica: Duhet të shohim përpara, jo më kthim në skenat e pluhurit

Ylli i Teatrit të Operas dhe Baletit, Vikena Kamenica, e cila shkëlqimin e parë e pati 20 vite më parë, është shprehur sot në...

Vikena Kamenica prezanton vajzën për herë të parë (FOTO)

Mexosopranoja e Teatrit të Operas dhe Baletit, Vikena Kamenica është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.   Ajo...

Këngëtarja shqiptare i dedikon këngë fëmijërisë së saj: Kjo jam unë

Para 1 viti u be nje pune e shpejte por me shume dashuri fale: Shpetim Saracit, Altin Celmetes,Ervin Dhimo, Ardi Asllanit,GestStudio, G-Studio, Teatri...

Vikena Kamenica largohet nga “Gjeniu i Vogël”, ja kush e zëvendëson

Vikena Kamenica nuk do të jetë në jurinë e “Gjeniut të Vogël” deri në finalen e spektaklit. Shkak është bërë një tjetër kontratë pune...

Lajmet e fundit