Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

vijat e kuqe

Lulzim Basha i tregon “vijat e kuqe” Sali Berishës: Statuti do të veprojë mbi ata që përçajnë PD

Kreu i PD Lulzim Basha ia ka bërë të qartë "vijat e kuqe" të Partisë Sali Berishës. Sipas tij, është detyrim i demokratëve dhe...

Lajmet e fundit