Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

vijat e bardha

Nuk respektojnë vijat e bardha, droni “kap mat” shoferët te Komuna e Parisit

Fushata e Policisë Rrugore të Tiranës për ndërgjegjësimin e shoferëve për të respektuar vijat e bardha, është zhvendosur dje dhe në zonën e Komunës...

S’lënë këmbësorët të kalojnë të vijat e bardha, droni në Tiranë “shënjestron” shoferët

Policia vijon kontrollin me “dronin edukues” në Tiranë, për ë ndëshkuar shoferët që nuk respektojnë rregullat e qarkullimit. Drejtuesit e mjeteve që shfaqen në këtë...

Rrugorja e Tiranës “këput” shoferët që nuk ndalojnë te vijat e bardha, shikoni pamjet e “dronit edukues” te “21 Dhjetori”

Dhjetëra shoferë janë gjobitur nga Policia e Tiranës në rrugën nga kryqëzimi i "21 Dhjetorit" në drejtim të "Vasil Shantos", shkruan newsbomb.al. Në fokus...

Aksident në qendër të qytetit, plagoset burri tek vijat e bardha

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.  


Lajmet e fundit