Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

vija kufitare

FNSH, DELTA dhe Policia Kufitare në aksion, ‘bllokohet’ vija bregdetare e Shqipërisë

FNSH, DELTA dhe Policia Kufitare kanë ndërmarrë një plan të veçantë masash për parandalimin dhe goditjen e trafikut të lëndëve narkotike. Këto tre njësi...

Lajmet e fundit