Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

vig poppa

Ronela Hajati zbulon dy reperët nga Kosova më të cilët do sjellë bashkëpunimin e radhës

Ronela Hajati ishte e ftuar sot në “Soiree” në ABC për të folur për albumin e saj të parë “Rron” si dhe për detaje...


Lajmet e fundit