Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vidhte

“Do bëj ca lekë dhe do kthehem”, si u zbulua Zefi, ‘Rambo’ shqiptar që kishte kryer 27 vjedhje në Itali (EMRI-FOTO)

Një 48-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet si autor i disa grabitjeve në zonën e Xhenovas. Zef Tirtja prej...

Bënte namin me vjedhje në Kavajë, arrestohet hajduti i 4 banesave

Zbardhen 4 vjedhje banesash, të ndodhura gjatë muajve të fundit në qytetin e Kavajës dhe vihet në pranga hajduti. Blutë bëjnë...

Vidhte ora dhe bizhu e shpërndante drogë, 34 vjeçari arrestohet në Itali

Mbrëmjen e djeshme karabinerët e Arezzos kanë arrestuar një shtetas shqiptar, P.F 34 vjec, për mbajtjen dhe shpërndarjen e lëndës narkotike. Gjatë...

Lajmet e fundit