Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

vidhet

Vidhet një kompani private gjatë natës në Durrës, në pranga roja, nuk monitoroi kamerat dhe nuk njoftoi policinë

Një kompani private ka rënë preh e grabitjes mbrëmjen e djeshme në Durrës. Bëhet me dije se autorët kanë marrë një sasi të konsiderushme parashë....

Vidhet banesa gjatë natës, ja shuma e parave që morën autorët

Një banesë është vjedhur gjatë natës në fshatin Surupull Përmet. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se nga banesa e...

Grabitet në mes të ditës arka e bamirësisë në xhaminë e Burrelit

Arka e bamirësisë është vjedhur në mes të ditës në xhaminë e Burrelit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth një orë...

Vidhet gjatë natës Kisha Ortodokse në Durrës (FOTO)

Vidhet gjatë natës Kisha Ortodokse në lagjen Nr.3 në Durrës. Mësohet se persona të paidentifikuar kanë grabitur arkën me paratë që...

Vidhet shtëpia e tregtares në Korçë

Një shtëpi raportohet të jetë vjedhur pasditen e sotme në Korçë Vjedhja është kryer rreth orës 15:00, gjatë kohës që nuk...

GRABITET gjatë natës Prokuroria e Durrësit, shqyen dyert dhe merren dokumente

Grabitet gjatë natës Prokuroria e Durrësit. Mësohet se persona të pa identifikuar kanë shqyer dyert dhe kanë hyrë gjatë natës në zyrat e prokurorëve....

Biznesmeni më i pafat? I vidhet për herë të 17-të dyqani në Sarandë

Nata e kaluar ka shënuar një rast tjetër vjedhjeje në qytetin e Sarandës. Vjedhja ka ndodhur në një biznes fruta-perimesh në lagjen nr 4....

Lajmet e fundit