Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

vidhen

Skandali 3-të brenda pak ditëve/ Pas Kavajës dhe Peshkopisë, qindra pensionistëve në Laç u vidhen paratë

Fiks Fare publikoi mbrëmjen e së martës skandalin e tretë me pensionet e qytetarëve në Shqipëri. Në datën 2 qershor 2022, emisioni investigativ transmetoi problemin...

‘Skifterët’ e Laçit vjedhin mbi 50 makina natën e pelegrinazhit në kishën e Shna Ndout

Mbrëmjen e 12 qershorit qindra pelegrinë kaluan natën në kishën e Shna Ndout në Laç. E 'marta' e Shna Ndout është një datë e...

Njoftim nga ARRSH: Tentohen të vidhen kabllot e ndriçimit në autostradën Tiranë -Durrës (DETAJE)

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se janë tentuar të vidhen kabllot e ndriçimit në autostradën Tiranë - Durrës. Ngjarja...

DENONCIMI: Në bazën e Pashalimanit u vodhën arsenal i madh armësh, ja kush i morën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak më parë mesazhin e një qytetari dixhital, i cili denoncon fakte të reja nga vjedhja e armëve në...

Ndodh në Durrës, vidhet pallati, “ndëshkohen” të gjithë banorët

Mund të duket e çuditshme, por ka ndodhur në Durrës, ku janë vjedhur bateritë e ashensorit të një pallati. Burime...

Fshati pranë Tiranës pa drita, vidhen telat e transformatorit

Fshati Picallë pranë Selitës në Tiranë ka mbetur pa energji elektrike. Mësohet se shkak është bërë vjedhja telave elektrikë të trasformatorit...


Lajmet e fundit