Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

videot ne tik tok

Kreu i ILD flet për gjyqtaren e “Tik Tokut”: Duhet të përmbahesh dhe të heqësh dorë nga shumë gjëra që të tjerët i bëjnë...

Inspektori i Lartë të Drejtësisë Z. Artur Metani dha një intervistë për gazetarin Mustafa Nano, emisionin “Arnautistan”, ku foli dhe për gjyqtaren e Elbasanit,...

Paradë mode në korridoret dhe zyrën e Gjykatës, Enkeleda Kapedani “zbulon” kush ia ka publikuar videot skandaloze në “Tik Tok”: Mund t’i kenë hedhur…

Gjyqtarja e Elbasanit Enkeleda Kapedani, pritet që ditën e hënë, më 7 qershor të dalë para Këshillit të Lartë të Drejtësisë për t’u njohur...

Gjyqtarja e Elbasanit 3 orë në pyetje për videot në “Tik Tok”, Enkeleda Kapedani “nuk nxjerr zë” kur ILD-ja e pyet për regjistrimet brenda...

Enkeleda Kapedani, kryetare e Gjykatës së Elbasanit është marrë për 3 orë në pyetje në Inspektoriatin e Lartë të Drejtësisë, shkruan newsbomb.al. Seanca për...

Lajmet e fundit