Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

video

Videoja kompromentuese “merr në qafë” politikanin, shfaqet duke “mësuar” gruan si të zhvishet, nga turpi tha se…

Kryeministri i Qipros së Veriut, Ersan Saner njoftoi sot se do të largohet nga të gjitha funksionet politike, duke dhënë edhe dorëheqjen e tij....

Publikohet VIDEO: Momenti kur Policia ndalon Aldi Ramën, ai qëllon menjëherë efektivin Saimir Hoxha. Ja FOTO e parcelës me drogë

Publikohet video e vrasjes së efektivit të Policisë Saimir Hoxha në Kune-Vain të Lezhës. Në të, shihet momenti kur mjeti Land Rover i Policisë ndalon...

Nga arratia rrëmbyesi i Kozakut bën deklaratën e fortë: Qenke i pabesë! S’kemi qenë 20 veta…(Video)

Daniel Dushku, vëllai i Fabio Dushkut, së fundmi përmes një video në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me deklaratat e Kozak ku pretendon...

Rama e nis të dielën me video nga Lezha, publikon pamjet sesi ka ndryshuar qyteti

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të diel duke postuar një video nga Lezha, me ndryshimet që kanë ndodhur në këtë qytet gjatqë...

“Rama ik, Rama ik”, Sali Berisha publikon VIDEON e fëmijëve që kërkojnë largimin e Edi Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha publikon në llogarinë zyrtare të tij një video të disa fëmijëve, që në pamje duket se kthehen/shkojnë në shkollë, të cilët...

“O bobo, ecim”, Policia identifikon 21 vjeçaren që bllokoi rrugën në Astir, i sekuestron Mercedesin luksoz dhe e gjobit me 500 mijë lekë, ishte...

Policia ka identifikuar 21-vjeçaren, e cila ndaloi mjetin në mes të rrugës dhe bëri video me shoqet për Tik Tok, duke krijuar një situatë...

VIDEO/ Papërgjeshmëri totale, vajzat bllokojnë trafikun në Tiranë, dalin nga “Benzi” e ia “plasin” kërcimit në mes të rrugës

Një ngjarje e pazakontë dhe e papërgjeshme nga ana e disa vajzave është shënuar në Tiranë, ku kanë bllokuar rrugën që të zhvillojnë një...

Video prekëse nga “ferri” në Afganistan, ushtari amerikan u jep nga një pikë ujë fëmijëve të etur (Video)

Një video e një ushtari amerikan  që u jep ujë fëmijëve afganë është bërë virale në rrjet. Përmes kësaj videoje shihet qartë kujdesi që...

Video/ Duke u përkëdhelur dhe freskuar në këto ditë të nxehta, Elton Ilirjani prezanton të dashurin me ngjyrë: Burri im ka shije çokollate…

Biznesmeni Elton Ilirjani shpesh herë trazon ujërat dhe dashur pa dashur rrëmben vëmendjen e portaleve. Nëse hedhim një sy në Instagram një larmishmëri fotosh provokuese...

Rama poston videon nga ndërtimi i konvikteve të mjekësisë: Puna vijon pa pushim

Kryeministri Edi Rama këtë të premte e ka filluar me një video nga rindërtimi i konvikteve të mjekësisë. Krah videos, Rama shkruan se puna në...

Lajmet e fundit