Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

video me ramen

Banorja e “5 Majit” nxjerr videon e takimit me Ramën: Kryeministri nuk na dëgjoi, foli vetë dhe s’bëri asgjë

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me një përfaqësi të banorëve të "5 Majit", të cilët po protestonin dhe vazhdojnë ende para Parlamentit. Kanë...

Lajmet e fundit