Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

video kallashi xhesika

Xhesika dhe Kallashi bashkojnë forcat për videoklipin e ri (Foto)

Këngëtaret Xhesika Ndoj dhe Donjeta Kosumi e njohur si “Kallashi” janë duke xhirrua klipin për këngën e tyre më të re, “Shoqe Bitch”. ...

Lajmet e fundit