Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

video intime

Vajza i kërkon të ndahen, shqiptari hakmerret dhe i publikon videot intime në faqen pornografike, ish e dashura: Makthi filoi kur…

Një shqiptar është dënuar pasi akuzohet se ka publikuar videot intime me ish të dashurën në një faqe pronografike. Mediat greke bëjnë me dije se...

Video intime e ambasadorit dhe zyrtares së qeverisë, flet Meta: Fabul e Meros, i ka qejf romancat ai

Presidenti Ilir Meta ka folur për herë të parë për videon intime të përfolur në muajt e fundit të vitit të kaluar, mes një...

Nuk ndalen, Blunt dhe Real 1 i publikojnë VIDEON intime çiftit shqiptar

Shaolin sku sku @bluntandreal A post shared by Xing.al (@xing.al) on Apr 24, 2018 at 2:46pm PDT

Shantazh vajzës me video intime, arrestohet 21 vjeçari dhe shpallet në kërkim një tjetër

Dy të rinj nga Tirana kanë shantazhuar një vajzë me publikimin e një videoje intime duke i kërkuar asaj para. Njëri prej tyre ka...

Lajmet e fundit