Tirana
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

VIDEO EKSKLUZIVE/ Momenti kur militanti i PD qëllon me tullë në kokë efektivin e FNSH, kolegët e tërheqin dhe e largojnë nga turma

VIDEO EKSKLUZIVE/ Momenti kur militanti i PD qëllon me tullë në kokë efektivin e FNSH, kolegët e tërheqin dhe e largojnë nga turma

Newsbomb.al ka siguruar ekskluzivisht momentin-video kur një nga militantët e Partisë Demokratike ka qëlluar me tullë në kokë një efektiv të FNSH, në protestën...

Lajmet e fundit