Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

VIDEO e rrëzimit të kameramanit dhe dollapit në intervistën e Bashës, ironizon Balla: Po fantazonte live ai ndaj

VIDEO e rrëzimit të kameramanit dhe dollapit në intervistën e Bashës, ironizon Balla: Po fantazonte live ai ndaj

Kreu i Grupit Paralamentar të PS Taulant Balla ironizon Bashën në lidhje me ‘incidentin’ e ndodhur mbrëmjen e sotme në studion e Çim Pekës....

Lajmet e fundit