Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

video e rames me trafikantet

Berisha takon ambasadorët: Rama është regjistruar teksa kërkon miliona rryshfet nga trafikantët

Ish-kryeministri Sali Berisha priti sot në takim kryetarin e pranisë së OSBE në Tiranë, Bernard Borchardt dhe ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Lajmet e fundit