Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

video e prezantuesit

Videoja që befasoi rrjetin, zonja nuk përmbahet dhe shokon prezantuesin e emisionit me ulërimat e saj

Olimpia është zonja që mori pjesë në spektaklin “Avanti un altro” por e qeshura e saj bëri bujë të madhe në rrjet. ...

Lajmet e fundit