Tirana
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

VIDEO e frikshme e tajfunit, stuhia i përplas njerëzit ‘për muri’

VIDEO e frikshme e tajfunit, stuhia i përplas njerëzit ‘për muri’

Një video e frikshme është publikuar në rrjetet sociale nga Tajfuni Mangkhut. Në video shihet një baba dhe djali i tij...

Lajmet e fundit