Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Victoria Beckham

Krizë dhe prag divorci? Victoria zbulon të vërtetën e marrëdhënies me David Beckham

Modelja e Victoria Beckham ka folur për herë të parë për marrëdhënien me bashkëshortin e saj David Beckham, pas spekulimeve se çifti më "IN"...

Victoria Beckham bën hapin e SHUMËPRITUR, vishet kokë e këmbë me…(FOTO)

Ajo mund të quhet pa asnjë dyshim mbretëresha e ngjyrës së zezë dhe e mungesës së buzëqeshjes në portretin e saj. Prej shumë vitesh tashmë,...

Ndahet çifti më i preferuar i adoleshentëve

Çifti më ëmbël i showbizit britanik, Brooklyn Beckham dhe Chloe Moretz,  janë ndarë përfundimisht. “Page Six” raporton se djali i David dhe Victoria Beckham...

Lajmet e fundit