Tirana
scattered clouds
15 ° C
15 °
15 °
44 %
2.6kmh
40 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vici i kuq fundi i botes

Lind viçi i kuq, hebrenjtë: Po plotësohet profecia e fundit të botës

Një viç krejtësisht i kuq ka lindur në një fermë në Izrael, dhe shumë besimtarë hebrenj e shohin ngjarjen si një shenjë e rëndësishme...

Lajmet e fundit