Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vibrator

Përdorte vibratorin 6 herë në ditë, gruaja probleme serioze me ecjen

Një grua në Australi është paralajëmruar nga mjekët më mos përdorë më vibratorin, pas dëmtimeve serioze dhe dhimbjeve të forta të plevikut. ...

Lajmet e fundit