Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Via Egnatia

Dëmtoi rrugën historike “Egnatia”, Policia arreston administratorin e firmës

Policia ka reaguar pas skandalit të denoncuar nga newsbomb.al, në hidrocentralin e Velçanit në Pogradec. Bëhet fjalë për ndërtimin e një...

Kanionet e Nivicës dhe Via Egnatia promovohen deri në Alaskë

Në Samitin Boteror të Turizmit të Aventurës në Alaska, Agjencia Kombëtare e Bregdetit paraqiti para kompanive të shumta pjesëmarrëse dy projektet e saja pilote....

Me pranverën mbërrijnë dhe turistët e parë në “Via Egnatia”

Me pranveren duket se kane mbërritur dhe  turistët e parë  te cilet  po vizitojne e pershkojne  rrugën antike  Egnatia, një rrugë drejtuese mijëvjeçare komunikimi...

Lajmet e fundit