Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vezhguesit e OSBE

Zgjedhjet presidenciale, zbarkojnë vëzhguesit e OSBE

OSBE ka caktuar 11 ekspertë, 18 vëzhgues afatgjatë dhe 250 vëzhgues afatshkurtër të zgjedhjeve presidenciale të 21 prillit dhe 5 majit. Duke filluar nga...

Lajmet e fundit