Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vezhgues

Voltana Ademi takon vëzhguesit e OSBE/ODHIR në zgjedhjet e Shkodrës: I tregova materiale video dhe foto, dokumente shkresore…

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka zhvilluar një takim me vëzhguesit afatgjatë të OSBE/ODIHR që monitoruan zgjedhjet në Shkodër me 30 qershor. ...

Tre ditë para zgjedhjeve, akreditohen vëzhgues nga SHBA dhe BE

Tre ditë para zgjedhjeve të 30 Qershorit , Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka akredituar vëzhgues nga SHBA dhe vende të BE. ...

OKB dërgon 75 vëzhgues në Jemen

Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara, në mënyrë unanime miratoi rezolutën për dërgimin e 75 vëzhguesve në qytetin Hodeidah të Jemenit për të...

Lajmet e fundit