Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
4.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

veze

VIDEO/ Tjetër incident, Emmanuel Macron sulmohet me vezë

Një tjetër incident është shënuar sot me presidentin francez Emmanuel Macron. Mediat e huaja bëjnë me dije se Macron ishte në një vizitë në Lyon,...

Zëvendësryeministri i Kosovës sulmohet me vezë, reagon Hoti: Sulme të atyre që na kanë mbajtur të izoluar (VIDEO)

Zëvendëskryeministri i Kosovës Avdullah Hoti është sulmuar me vezë afër ndërtesës së qeverisë. Arsyeja duket se është heqja e taksës, e...

‘Kishin vezë dhe flakadanë nëpër çanta’, Balla tregon ‘MESAZHIN e koduar’ që fshihet pas bojës së hedhur nga Paloka

'Ishte mesazh i koduar për të goditur Kryeministrinë nesër', kështu e ka cilësuar kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla gjestin e nënkryetarit...

E gjuajtën e vezë në Parlament, Berisha tallet keq me Ramën

Para dy ditësh kryeministrin Edi Rama e goditi me dy vezë deputeti i PD Endri Hasa si 'mesazh nga studentët'. Pas...

Pula në selinë e PD, Rama publikon FOTON ironizuese: Prodhuesit e armëve të luftës parlamentare të opozitës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto ironizuese për deputetët e Partisë Demokratike. Në foton e publikuar nga Rama shfaqet selia...

Qëlloi me vezë Ramën në Kuvend, Byroja e përjashton 10 ditë deputetin demokrat

Byroja e Kuvendit ka vendosur përjashtimin me 10 ditë të deputetit demokrat Endri Hasa. Hasa qëlloi me vezë kryeministrin Edi Rama...

“Për studentët, veza në toç”, Berisha publikon FOTON e ‘sulmit’ ndaj Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton e momentit kur deputeti demokrat Endri Hasa qëlloi me vezë kryeministrin Edi Rama. "Foto e...

Studentët nuk ndalen, qëllojnë me vezë kryeministrinë

Studentët të cilët po protestojnë edhe sot kanë qëlluar me vezë drejt godinës së kryeministrisë. Studentët nuk ndalen e vazhojnë të...

Dita e tetë e protestës, studentët qëllojnë me vezë ministrinë e Arsimit

Studentët qëllojnë me vezë ministrinë e Arsimit. Me mijëra studen të janë mbledhur sot përsëri përpara ministrisë së Arsimit, ndërsa protesta ka hyrë në...

‘Shshshëëëëët, pushoni…’, Berisha ironizon Ramën: U bind me një këpucë dhe disa vezë të prishura

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar situatën e djeshme të ndodhur në Spitalin Ushtarak, ku banorët e Astirit kanë qëlluar me këpucë kryeministrin Edi Rama....

Lajmet e fundit