Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veze pashkesh

Vuçiç ‘i fiton’ zemrën Mogherinit, thyejnë vezën e Pashkëve para gjithë diplomatëve

Presidenti serb Aleksander Vuçiç dhe kryeministrja serbe Ana Brnabic janë takuar me shefen e politikës së Jashtme të Bashkimit Europian, Federica Mogherini. ...

Lajmet e fundit