Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetvendose arrestohet ymner

Arrestohet kreu i Vetëvendosje, Visar Ymeri (Video)

Mëngjesin sotëm policia ka shkuar në banesën ku jeton deputeti i VV’së Visar Ymeri dhe e ka arrestuar atë. Lajmin për arrestimin e Kryetarit...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone