Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetullat

FOTO/ Njihuni me 31-vjeçaren që REFUZON të heqë qimet e fytyrës, nuk i intereson mendimi i njerëzve

Gratë shpenzojnë para dhe shumë kohë duke u munduar që të qëndrojnë të kuruara në çdo kohë. Por, 31-vjeçarja Eldina Jaganjac...

FOTO/ Befason Rita Ora, sjell trendin më të ri të vetullave

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, njihet për veshjet e saj provokuese dhe të veçanta. Kohët e fundit ajo ka postuar...

Lajmet e fundit