Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vettingui

Dy gjyqtarë dhe një prokuror që do përballen me Vettingun javën e ardhshme (EMRAT)

Dy gjyqtarë dhe një prokuror do të përballen me Vettingun në seancat dëgjimore të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit. Në datat 1,...

Lajmet e fundit