Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vettingu, sindikata e Policisë letër Fatmir Xhafajt (KËRKESA)

Vettingu, sindikata e Policisë letër Fatmir Xhafajt (KËRKESA)

Sindikata e Punonjësve të Policisë së Shtetit ka dërguar një letër ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliut....

Lajmet e fundit